Ruský odev JUNIKOM originál

 
 
 

Odev JUNIKOM

OSJU
Odev JUNIKOM originál
Dodacia lehota
Na sklade (Veľkosť: 36–38/146–152): 1
Dodacia lehota: Skladom
Veľkosť: 36–38/146–152: 90,00 €
:
 

Originál ruského zimného tínedžerského odevu JUNIKOM. Ide o elegantný, masívny odev schopný ochrániť človeka od treskúcej zimy s jemnou, hebkou a na dotyk príjemnou podšívkou. Látka ALOVA, z ktorej je odev vyrobený, je v podstate 100% polyester s vnútornou membránnou, chrániacou pred vlhkom a vetrom, no dýchajúcou zvnútra. Toto zloženie látky zabezpečuje stálosť klímy tela pri zachovaní jej nepriepustnosti zvonku. Je potrebné zdôrazniť, že špeciálne vyvinutá jemná nešuštiaca látka je predurčená na klasickú alebo horskú turistiku, na lyžovanie, pre rybárov, poľovníkov, prípadne horolezcov.
Pozornosť je potrebné venovať jej ošetrovaniu, odporúča sa pranie pri teplote max. 30°C, látka praním nestráca vzhľad, netvoria sa usadeniny, žehliť sa odporúča naruby pri nízkej teplote do 110°C.
Odev pozostáva z blúzy a polokombinézy. Predĺžená blúza s kapucňou na zips a strieškou je s dvojzámkovým centrálnym gombíkovo-zipsovým zapínaním a ochranou proti vetru. Disponuje 4 vonkajšími vreckami a jedným vnútorným na zips. Po bokoch sú sťahovacie manžety vo farbe všívok. Polokombinéza je so zipsom vpredu a s pružnými (s možnosťou regulácie) trakmi, dvoma vonkajšími po bokoch vreckami a jedným na suchý zips(na prsiach), v spodnej časti polokombinézy(nôh) po stranách všitý zapustený zips.Výrobca STRELA Rusko. Skladom veľkosť 36-38/146-152.

Materiál: Alova, podšívka: flis, tepelná vložka blúzy: 2x200g/m2 vrstvy sintepon, tepelná vložka polokombinézy: 300g/m2 sintepon.

Pôvod:    Rusko
Stav:       nový, nepoužívaný